Reklama, Strony internetowe, Wizerunek firmy, Katalogi, Wizytówki - Agencja Reklamowa MEDIABLUE - Krosno, Jasło, Sanok, Brzozów, Podkarpacie 
Mediablue - agencja reklamowa
Bądź na bieżąco z naszymi realizacjami

Reklama w autobusach

Oferujemy Państwu nową, oryginalną formę reklamy jaką są spoty emitowane na ekranach LCD w autobusach komunikacji publicznej. Reklama na tzw. Dv-Box'ach jest z wielkim powodzeniem wykorzystywana w krajach zachodnich. Jej tamtejszy sukces utwierdza nas w przekonaniu, że również w Polsce może stać się niezwykle skuteczną formą promocji.

 

Emisja pełnokolorowych spotów reklamowych odbywa się na 19 calowych monitorach TFT z wbudowaną szerokokątną matrycą o maksymalnym kącie widzenia, dzięki czemu reklama jest widoczna z niemal każdego miejsca w autobusie.

 

Standardowo reklamy trwają ok. 10 sekund i emitowane są średnio z częstotliwością co 5 - 8 minut, 7 dni w tygodniu po ok. 19 godzin dziennie. Biorąc pod uwagę, że średni czas przejazdu pomiędzy dwoma przystankami wynosi ok. 8 minut, łatwo stwierdzić, że każdy pasażer będzie miał okazję zobaczyć Państwa reklamę.

 

Badacze z firmy EURO RSCG dowiedli, że 6% osób jeździ do pracy rowerem, 10% z nas chodzi na pieszo, 24% samochodem, a aż 50% Polaków dojeżdża do pracy autobusami.

 

Reklama w autobusach w Krośnie, to dla Państwa najlepsza forma promocji swojej działalności!

 

STATYSTYKI

10 ekranów LCD - 10 autobusów

350 000 tyle razy mieszkańcy pow. krośnieńskiego korzystają rocznie z autobusów MKS KROSNOBlue Blog

22.08.2010

Dlaczego Firma powinna być na facebook?

Ostatnimi czasy daje się zaobserwować potężny boom na zakładanie kont i regularne uczestnictwo w tzw. serwisach społecznościowych...

czytaj więcej

Nasi klienci

Przedstawiamy Państwu listę wybranych klientów, dla których mieliśmy przyjemność pracować.

czytaj więcej

Szybki kontakt

Agencja Reklamowa
Mediablue
Krosno, ul. Kazimierza Pużaka 37

Telefon komórkowy: 664 636 691
E-mail: biuro@mediablue.pl

mapka dojazdowa